Gegužė – tikras pavasario mėnuo, kai gamta sužydi ir sužaliuoja, o net ir nedidelis sodas balkone gali tapti jaukia ir akį džiuginančia erdve.
Mūsų šeiminių namų globotiniai taip pat susikūrė savo mini sodą balkone. Vaikai sodino krapus ir svogūnus, kad vasarą galėtų pasigaminti mėgstamą sriubą – šaltibarščius. Taip pat buvo pasodintos mėtos, melisos ir šalmėtės – augalai kurie paskanins gaiviuosius vasaros gėrimus, arbatą bei namams suteiks malonaus aromatingo kvapo.
Sodinimas vaikams tapo ne tik smagia veikla, bet ir vertinga patirtimi. Pasodintiems augalams augant, vaikai mokysis pažinti augalų augimo ciklą, rūpintis pasodintais augalais bei ugdysis atsakomybės jausmą. Didžiausią džiaugsmą vaikams suteiks galimybė stebėti, kaip jų pačių prižiūrimi augalai augs ir žaliuos.
Šeiminių namų darbuotojos




